e-kursi.lv mērķis ir palīdzēt apgūt jaunas zināšanas. Mēs piedāvājam ikvienam, jebkur izveidot un dalīties ar savām zināšanām, jeb izglītības kursiem (pasniedzējiem) un vienlaicīgi, lai mācītos reģistrēties šajos izglītības kursos (studentiem). Mēs uzskatām, ka šāda veida platforma ir labs veids, kā piedāvāt lietotājiem vērtīgu mācību saturu. Mēs esam izveidojuši noteikumus, lai mūsu platforma un pakalpojumi būtu drošībā jums, mums un mūsu studentu un pasniedzēju kopienai. Šie noteikumi attiecas uz visām jūsu darbībām vietnē e-kursi.lv

1.Konta izveide

   Jums ir nepieciešams konts lielākajai daļai darbību mūsu platformā. Glabājiet paroli drošā vietā, jo jūs esat atbildīgs par visām darbībām, kas saistītas ar jūsu kontu. Ja jums ir aizdomas, ka kāds cits izmanto jūsu kontu, sazinieties ar mums, sazinoties ar mūsu atbalsta komandu.

   Jūs nedrīkstat kopīgot konta pieejas datus ar citiem. Jūs esat atbildīgs par to, kas notiek ar jūsu kontu. Jums jāziņo mums nekavējoties, uzzinot, ka kāds cits var izmantot jūsu kontu bez jūsu atļaujas (vai ja jums ir aizdomas par kādu citu drošības pārkāpumu), sazinoties ar mūsu atbalsta komandu. Mēs varam pieprasīt no jums kādu informāciju, lai apstiprinātu, ka jūs patiešām esat sava konta īpašnieks.

2. Reģistrēšanās kursā un piekļuves laiks

   Reģistrējoties kursā, jūs saņemat no mums licenci, lai to skatītu, izmantojot e-kursi.lv pakalpojumus. Ir aizliegts pārsūtīt vai pārdot kursus. Mēs piešķiram jums beztermiņa pieeju kursam, izņemot gadījumus, kad mums ir jāatsauc kurss juridisku vai drošības politikas apsvērumu dēļ.

3. Maksājumi un atmaksas

   Veicot pirkumu, jūs piekrītat izmantot derīgu maksājuma veidu. Ja neesat apmierināts ar savu kursu, e-kursi piedāvā 30 dienu laikā atteikties no kursa un saņemt iemaksāto naudu atpakaļ.

4. Satura un uzvedības noteikumi

    Lietot E-kursi var tikai likumīgiem mērķiem. Jūs esat atbildīgs par visu saturu, ko ievietojat mūsu platformā. Pārskati, jautājumi, ziņas, kursi un cits augšupielādētais saturs jums jāsaglabā saskaņā ar mūsu uzticības un drošības vadlīnijām un likumiem, kā arī jāievēro citu personu intelektuālā īpašuma tiesības. Mēs varam bloķēt jūsu kontu par atkārtotiem vai smagiem pārkāpumiem. Ja domājat, ka kāds pārkāpj jūsu autortiesības mūsu platformā, informējiet mūs.