Interneta vietne e-kursi.lv, kurā Jūs šobrīd atrodaties pieder sia Merribo, reģistrācijas. Nr. 40203265304) (turpmāk tekstā “mēs”).

   Mēs esam izveidojuši Privātās politikas noteikumus, kas Jums ļaus zināt, kādu informāciju mēs uzglabājam un kādā veidā mēs izmantojam Jūsu persona datus.

   Piekrītot izmantot mūsu interneta vietni Jūs piekrītat savu personu datu apstrādei un uzglabāšanai. 

   Mēs apstrādājam Jūsu personas datus saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem tiesību aktiem, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

   Mēs esam veikuši nepieciešamos tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību, kas nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību no nejaušas atklāšanas, maiņas vai citādas nelikumīgas datu apstrādes.

1.Kādu dati tiek ievākti?

1.1 Brīvprātīgi iesniegti dati.

   Mēs no Jums ievācām atšķirīgu informāciju atkarībā no veida, kādā Jūs piekrītat izmantot mūsu pakalpojumus, zemāk ir sniegti piemēri.

Konta DatiLai izmantotu noteiktas funkcijas (piemēram, reģistrēšanos kursā), Jums jāizveido lietotāja konts. Kad jūs izveidojat vai atjaunināt savu kontu, mēs apkopojam un uzglabājam jūsu sniegtos datus, piemēram, Jūsu e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, fotoattēlu un konta iestatījumos piešķiram Jums unikālu identifikācijas numuru.
Profila datiJūs varat izvēlēties sniegt papildus informāciju par sevi “Informācijas panelī” profila sekcijā norādīt, piemēram, fotoattēlu, informāciju par sevi, sociālo mēdīju profilus. Jūsu profila dati būs redzami citiem vietnes apmeklētājiem.
Koplietojamie datiAtsevišķas pakalpojuma daļas ļauj Jums mijiedarboties ar citiem lietotājiem vai publiski kopīgot saturu, tostarp publicējot pārskatus/atsauksmes kursa lapā, uzdodot vai atbildot uz jautājumiem, nosūtot ziņojumus studentiem vai pasniedzējiem vai publicējot fotoattēlus vai citus jūsu augšupielādētos darbus. Šāds kopīgots saturs var būt publiski pieejams citiem, atkarībā no tā, kur tas ir ievietots..
Kursa dati
Kad jūs reģistrējaties un apmeklējat kursus, mēs apkopojam noteiktus datus, tostarp tos kursus, uzdevumus un testus, ko esat uzsācis un pabeidzis; kursu pirkumi; abonementi; kursu sertifikāti; jūsu saziņa ar pasniedzējiem; rakstu darbi, atbildes uz jautājumiem un citas darbības, kas iesniegtas, lai apmierinātu kursa prasības. Ja Jūs esat pasniedzējs, mēs glabājam kursu saturu, kurā var būt dati par Jums.
Studentu maksājumu datiJa veicat pirkumus, mēs apkopojam noteiktus datus par jūsu pirkumu (piemēram, vārdu un adresi), kas ir nepieciešams Jūsu pasūtījuma apstrādei. Noteikti maksājumu un norēķinu dati jums jāsniedz tieši mūsu maksājumu apstrādes partneriem, tostarp jūsu vārds, kredītkartes informācija, norēķinu adrese un pasta indekss. Drošības labad mēs nevācam un neglabājam sensitīvus kartes turētāja datus, piemēram, kredītkaršu numurus vai kartes autentifikācijas datus.
Dati par jūsu kontiem citos pakalpojumosMēs varam iegūt noteiktu informāciju, izmantojot jūsu sociālo mediju vai citus tiešsaistes kontus, ja tie ir saistīti ar jūsu e-kursi kontu. Ja slēdzaties pakalpojumā e-kursi, izmantojot Facebook vai citu trešās puses platformu vai pakalpojumu, mēs lūdzam jūsu atļauju piekļūt noteiktai informācijai par šo citu kontu. Piemēram, atkarībā no platformas vai pakalpojuma mēs varam apkopot jūsu vārdu, profila attēlu, e-pasta adresi.
Šīs platformas un pakalpojumi dara mums pieejamu informāciju, izmantojot savas API. Informācija, kuru mēs saņemam, ir atkarīga no tā, kādu informāciju jūs (izmantojot jūsu konfidencialitātes iestatījumus) vai platforma vai pakalpojums nolemjat mums sniegt.
Ja piekļūstat mūsu pakalpojumiem vai izmantojat tos, izmantojot trešās puses platformu vai pakalpojumu, vai noklikšķināt uz jebkuras trešās puses saitēm, uz jūsu datu vākšanu, izmantošanu un koplietošanu attiecas arī šīs trešās puses konfidencialitātes politikas un citi līgumi.
Izlozes, akcijas un aptaujasMēs varam jūs uzaicināt aizpildīt aptauju vai piedalīties akcijā (piemēram, konkursā, izlozē vai izaicinājumā), izmantojot Pakalpojumus vai trešās puses platformu. Ja jūs piedalīsities, mēs apkoposim un uzglabāsim datus, kurus jūs sniedzat, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, pasta adresi, dzimšanas datumu vai tālruņa numuru. Uz šiem datiem attiecas šī konfidencialitātes politika, ja vien oficiālajos akcijas noteikumos vai citā konfidencialitātes politikā nav norādīts citādi. Apkopotie dati tiks izmantoti akcijas vai aptaujas administrēšanai, tostarp uzvarētāju paziņošanai un atlīdzību izplatīšanai. Lai saņemtu atlīdzību, jums var būt nepieciešams ļaut mums daļu jūsu informācijas publicēt publiski (piemēram, uzvarētāja lapā). Ja aptaujas vai reklāmas administrēšanai izmantojam trešās puses platformu, tiks piemērota trešās puses konfidencialitātes politika.
Komunikācija un atbalstsJa jūs sazināties ar mums, lai saņemtu atbalstu vai ziņotu par problēmu vai bažām (neatkarīgi no tā, vai esat izveidojis kontu), mēs apkopojam un uzglabājam jūsu kontaktinformāciju, ziņojumus un citus datus par jums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, ziņojumus, atrašanās vietu, e-kursi lietotāja ID, atmaksas darījumu ID un visi citi jūsu iesniegtie dati, kurus mēs apkopojam, izmantojot automatizētus līdzekļus. Mēs varam izmantot šos datus, lai veiktu izpēti par Jūsu jautājumu saskaņā ar šo privātuma politiku.

1.2 Dati, kas iegūti izmantojot automatizētos līdzekļus

Sistēmas datiTehniskie dati par datoru vai ierīci, piemēram, IP adrese, ierīces tips, operētājsistēmas tips un versija, unikālie ierīces identifikatori, pārlūks, pārlūka valoda, domēna un citu sistēmu dati un platformu veidi.
Lietošanas datiLietošanas statistika par jūsu mijiedarbību ar Pakalpojumiem, ieskaitot pieejamos kursus, pavadīto laiku lapās vai Pakalpojumā, apmeklētās lapas, izmantotās funkcijas, meklēšanas vaicājumus, klikšķu datus, datumu un laiku un citus datus par Pakalpojumu lietošanu.

2. Kā mēs iegūstam datus par Jums

   Lai iegūtu iepriekš uzskaitītos datus, mēs izmantojam tādus rīkus kā sīkdatnes (“cookies”) un līdzīgas sīkdatņu tehnoloģiskos ekvivalentus.

2.1 Sīkdatnes un datu vākšanas rīki

    E-kursi.lv un pakalpojumu sniedzēji, kas darbojas mūsu vārdā (piemēram, Google Analytics un trešo pušu reklāmdevēji), izmanto servera žurnālfailus un automatizētus datu vākšanas rīkus, piemēram, sīkfailus, tagus, skriptus, pielāgotas saites, ierīces vai pārlūkprogrammas sīkfailus (“cookies”), kad piekļūstat Pakalpojumiem un tos izmantojat. Šie datu vākšanas rīki automātiski izseko un apkopo noteiktus sistēmas datus un lietošanas datus (kā detalizēti aprakstīts 1. sadaļā), kad izmantojat Pakalpojumus. Dažos gadījumos datus, kas savākti, izmantojot šos datu vākšanas rīkus, mēs sasaistām ar citiem datiem, kurus mēs apkopojam, kā aprakstīts šajā konfidencialitātes politikā.

3. Kam mēs izmantojam jūsu datus

   Mēs izmantojam jūsu datus, lai veiktu tādas darbības kā pakalpojumu sniegšana, saziņa ar jums, problēmu novēršana, aizsardzība pret krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu, pakalpojumu uzlabošana un atjaunināšana, analīze, kā cilvēki izmanto mūsu pakalpojumus.

4. Drošība

   Mēs izmantojam atbilstošu drošību, pamatojoties uz uzglabājamo datu veidu un jutīgumu. Tāpat kā jebkurai sistēmai, kurā darbojas internets, vienmēr pastāv nesankcionētas piekļuves risks, tāpēc ir svarīgi aizsargāt savu paroli un sazināties ar mums, ja jums ir aizdomas par nesankcionētu piekļuvi savam kontam.

5. Jūsu tiesības

   Jums ir noteiktas tiesības attiecībā uz jūsu datu izmantošanu, tostarp iespēju atteikties no reklāmas e-pastiem, sīkfailiem un jūsu datu vākšanas, ko veic noteiktas trešās puses. Jūs varat atjaunināt vai pārtraukt sava konta darbību mūsu Pakalpojumos, kā arī varat sazināties ar mums, lai saņemtu individuālus tiesību pieprasījumus par jūsu personas datiem.

   Visu ar Privātuma politiku vai datu apstrādi saistīto jautājumu un problēmu risināšanai lūdzam sazināties ar mums, izmantojot elektroniskā pasta adresi info@e-kursi.lv