fbpx

Izvēlies savu
kategoriju un sāc tiešsaites apmācību.

Kursi   .   Tiešsaites Mācības .   Video Apmācības   .   Izaugsme   .   Karjera

Vai zināji, ka viena no trim lietām, kas dara mūs laimīgus ir gandarījums, ko sniedz mums mācīšanās?

e-kursu komandas vīzija ir veidot Latvijā lielāko tiešsaistes platformu, kur satiekas pasniedzējs ar savu studentu. Tā ir vide, kurā ikviens var ērti dalīties ar savām zināšanām un pilnveidot sevi.

#Laiks

Pavadi savu laiku lietderīgi. Tu vari stundām ilgi meklēt informāciju internetā, bet vēl Tu vari klausīties video kursus mūsu platformā.

#Aizraujoši

Mūsu profesionāļu komanda kopā ar pasniedzējiem veido video kursus, izmantojot gan tehnoloģijas, gan cilvēka uzvedības modeļus, kas ļauj Tev bez lielas piepūles apgūt jaunas zināšanas. 

#Telpa

Mūsdienīga apmācību vide, kas ļauj Tev ērtā formātā jebkurā vietā un laikā apgūt mācību vielu. Skaidri definēts mērķis, ko Tu sasniedz pabeidzot apmācību kursu.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda veida kursus mēs piedāvājam?

Kursu klāsts tiek nepārtraukti papildināts. Ar kursu tēmām vari iepazīties spiežot uz “KURSU KATALOGS” galvenajā izvēlnē. Visi kursi ir veidoti video formātā. Nopērkot kursu, Tu iegūsti iespēju skatīties kursu atkārtoti bez laika limita. 
Tāpat mēs regulāri piedāvājam saviem klientiem bezmaksas kursus. Meklē bezmaksas kursus sadaļā “AKCIJAS”.

Cik ātri man ir pieejams kurss, par kuru esmu samaksājis/-usi?

Pieeja kursam tiek piešķirta uzreiz pēc maksājuma izpildes vai pārskaitījuma saņemšanas. Saņemot maksājumu Tev tiks nosūtīts e-pasts ar aicinājumu uzsākt apmācību, tāpat maksājuma statuss ir redzams studenta profilā, sadaļā “Pirkumu Vēsture”.

Vai man atgriezīs naudu, ja atteikšos no nopirktā kursa?

Atteikties no kursa un saņemt naudas atmaksu iespējams 30 dienu laikā no samaksas brīža. Ja rodas jautājumi, raksti mums uz e-pastu info@e-kursi.lv.

Vai iegādātajam kursam ir laika limits?

Pērc kursu vienreiz, bet skaties to atkārtoti bez laika limita. Visi Tavi kursi ir atrodami sadaļā “Reģistrētie kursi”.

Vai es iegūšu apliecību par noklausītu kursu?

Jā, katra kursa beigās Tev ir iespēja iegūt sertifikātu, kas apliecina, ka esi noklausījies šo kursu.

Vai es varu sazināties ar pasniedzēju?

Jā, kursa nodarbību sadaļā Tev ir iespēja saziņai ar pasniedzēju. Tajā vari uzdot sev interesējošus jautājumus un rakstīt komentārus. Pasniedzējs saņem šo informāciju un atbild uz jautājumiem.

Ko darīt, ja esmu samaksājis/-usi par kursu, bet tas neparādās manā profilā?

Jebkuru tehnisku problēmu gadījumā droši sazinies ar mums rakstot e-pastu uz info@e-kursi.lv vai darba laikā sazinoties pa tālruni +371 22839004.

Apgūsti jaunas zināšanasMājās

Izmēģini par brīvu

Izmēģini mūsu video apmācību kursus bez maksas. Pārbaudi vai šobrīd nav pieejams kāds bezmaksas apmācības kurss, kā arī maksas kursiem pirmās nodarbības ir pieejamas bez reģistrēšanās.

#Bezmaksas      #Online     #Video
Bez laika limita

Pērc vienreiz, skaties, cik vēlies. Kursa izmantošanai nav limita. Tu vari skatīties atkārtoti neskaitāmas reizes, kamēr esi reģistrējies platformā.

#Beztermiņa      #Kursi     #Mācības
Jautājuma atbilžu sekcija

Droši jautā, ja ko nesaproti. Platforma nodrošina iespēju sazināties ar pasniedzēju, ja kursa laikā Tev rodas jautājumi.

#Eksperts      #Konsultācijas     #Tiešsaites
Atteikšanās iespēja

Sporta abonements, jauns džemperis, studiju atsākšana…Jaunā gada apņemšanās? Par daudz saplānoji? Neraizējies, garantējam bez papildus jautājumiem atteikšanās iespēju 30 dienas no pirkuma brīža.

#Beztermiņa      #Kursi     #Mācības