fbpx

Izvēlies savu
kategoriju un sāc tiešsaites apmācību.

Veiksmīgs laika menedžments

Laiks ir mūsu visdārgākais resurss. Iemācies to plānot veiksmīgi un uzlabo savu darba produktivitāti un ikdienas dzīvi. 

“Man nav laika”

“Es šodien nepaspēšu to izdarīt”

“Es nezinu, kā tikt galā ar visiem uzdevumiem”

 Cik bieži tu dzirdi šādas frāzes?

Ja esi kaut reizi aizdomājies par to, ka šodien laiks ir ļoti ātri paskrējis un neesi paveicis visus ieplānotos darbus vai uzdevumu saraksts ir tik garš, ka nolaižas rokas un pietrūkst enerģijas uzsākt dienu, tad esi īstajā vietā. 

Šis kurss ir paredzēts ikvienam, kas domā par efektīvu laika plānošanu un neatkarīgi no tā, kādā jomā Tu strādā, veiksmīga laika pārvaldīšana spēs palīdzēt uzlabot Tavu ikdienu un darba produktivitāti. 

Mēs esam izveidojuši šo kursu, lai pēc iespējas vienkāršākā veidā izstāstītu par tām lietām, kuras mainot Tu varēsi uzlabot savu dzīvi.

Mēs aplūkosim tādu tēmu, kā lielākie laika zagļi – jeb kas ir tās lietas, kas mums neļauj paveikt ieplānoto? Kas zog manu laiku? Vai laika zagļi ir mīts vai realitāte? Un kā ar to cīnīties? 

Pievērsīsimies arī ikdienas paradumiem, kas veido pamatu tam, vai mēs esam produktīvi. Tu saņemsi praktiskus padomus, kā sakārtot savu darba vietu, kā lietot laika plānošanas rīkus un kā izveidot uzdevumu sarakstu.

Tāpat mēs sniegsim ieskatu, kā veiksmīgu laika plānošanu padarīt par savu dzīvesveidu. Kā mēs varam saplānot prioritātes un kā to pārvērst par patīkamu ieradumu.

Mēs sniegsim padomus, kā plānot savu personīgo laiku, kā saglabāk savu emocionālo stabilitāti un neizdegt.